O nas

Precyzyjna diagnostyka laboratoryjna to 
podstawa skutecznej terapii.

 

DSC_7773

Nasze Laboratorium pracuje na swoją renomę od 1993 roku, jako pierwsza tego typu placówka na terenie miasta Puławy.

Przez ten czas wypracowaliśmy w swojej działalności wysokie standardy obsługi naszych Pacjentów, zachowując najwyższą jakość i wiarygodność wykonywanych badań, potwierdzoną wewnątrzlaboratoryjną i zewnątrzlaboratoryjną kontrolą jakości (posiadamy certyfikaty z uczestnictwa w w/w programach).

Dynamiczny rozwój i nieustanne poszerzanie oferty naszego Laboratorium pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie hematologii, biochemii, koagulologii, analityki ogólnej oraz oznaczeń hormonalnych.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu światowych firm, dzięki czemu zdecydowana większość badań wykonywana jest na miejscu, bez konieczności długiego transportu.

Jesteśmy Laboratorium w pełni zautomatyzowanym i skomputeryzowanym. Oferujemy również możliwość uzyskania wyników badań poprzez bezpośredni dostęp online (mogą Państwo w domu obejrzeć lub wydrukować podpisany elektronicznie wynik).

DSC_7773

Dużym atutem naszego Laboratorium jest doświadczona kadra o wysokich kwalifikacjach, dla której dobro i zdrowie Pacjenta są wartością nadrzędną.

Mamy nadzieję, że nasz oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 


© 2013 Prywatne Laboratorium Analiz Medycznych

O nas | Oferta | Odbierz wyniki | Dla kontrahentów | Kontakt | INFORMACJE